top of page

Basketballers Lieshout winnen twee duels in Den Bosch

  • Foto van schrijver: avdb12
    avdb12
  • 8 feb
  • 2 minuten om te lezen

Onder 12 begon sterk in Den Bosch tegen EBBC. Na de eerste periode had het een 2-6 voorsprong. Bij de rust was EBBC voorbij gekomen: 14-10. Direct na de rust leken de Bosschenaren de overwinning naar zich toe te trekken door uit te lopen naar een 17-10 voorsprong. Lieshout vocht zich terug in de wedstrijd en had met nog twee periodes te gaan een kleine 20-21 voorsprong. In een spannende eindfase hield Lieshout de voorsprong vast. Het won met 22-23. Mees Kemps had een belangrijk aandeel in de winst met 17 punten.


Onder 14 ging in Vught op bezoek bij EVBV Octopus en keek na het eerste kwart tegen een 25-9 achterstand aan. In het tweede kwart wist het iets beter bij te blijven, echter bij rust was de achterstand 41-21. In de tweede helft was het spelbeeld niet veel anders. Lieshout bleef wel strijden. Bijna alle spelers wisten te scoren, maar een verlies was onoverkomelijk. Met een laatste score van Nova Timmers werd de eindstand bepaald op 70-39 in het nadeel van Lieshout.


Onder 16 speelde drie zeer matige periodes in Den Bosch tegen EBBC. Het miste vrije kansen en leed veel balverlies, waardoor het drie kwarten tegen een achterstand aan keek. Tijmen van den Broek voorkwam erger met zo’n 20 geblokte schoten van tegenstanders. In het laatste kwart kwam Lieshout eindelijk op stoom. Een 36-29 achterstand werd, mede door zes punten op rij van Ryan van den Broek (19 punten), weggepoetst. Lieshout sloeg een gaatje van vijf punten en gaf de voorsprong niet meer uit handen. Het won met 42-49.


Onder 18 kende een hele goede start in Geldrop tegen E.B.C.G en nam een voorsprong van 10-20, mede door sterk spel van Biek van Hooff. E.B.C.G. antwoordde met een aantal rake afstandschoten, waardoor het 18-22 was na het eerste kwart. Daarna bleef het een spannende strijd, waarbij beide teams elkaar afwisselden in de voorsprong. In het vierde kwart liep de achterstand van Lieshout op naar 10 punten en dreigde het de aansluiting te missen. Toch vocht het zich terug naar een 50-51 voorsprong. Met name Finn Flipsen (18 punten) was op de break niet te stoppen. Er volgde een zenuwslopende, fysieke eindfase waarin het Lieshout aan geluk ontbrak. E.B.C.G. besliste de wedstrijd vanaf de vrijeworplijn en won met 54-51.

Onder 18 bespreekt in een time-out opties voor de winst
Onder 18 bespreekt in een time-out opties voor de winst

Opmerkingen


Sporthal de Klumper

Papenhoef 2
5737 BS Lieshout
info@bclieshout.nl

  • Facebook Clean
  • BCLieshout Instagram
  • BCLieshout TikTok

© 2024 - BC Lieshout 

bottom of page