top of page

Badminton Club Lieshout X Basketball Club Lieshout


Zowel Badminton Club Lieshout als Basketbal Club Lieshout vieren dit jaar hun Gouden jubileum! Maar wat weten we eigenlijk van elkaars sport?

Op zondag 11 september gaan we daar verandering in brengen!

In Sporthal De Klumper gaan we kennismaken met elkaars sport. Na een korte uitleg is er natuurlijk tijd om het zelf even te proberen. Ter afsluiting is er een gezellig samenzijn aan de bar.

10:15 uur                 Ontvangst

10:30 – 11:15           Basketball Clinic

11:30 – 12:15            Badminton Clinic

12:30 – 13:30           Borrel in de kantine

Voor alle jeugd- en seniorleden van BCL!

Aanmelden kan via activiteiten@bclieshout.nl voor 8 september

Eigen bijdrage: €2,50, inclusief 1 consumptie bij de borrel

 
 
 

Recente blogposts

Alles weergeven
Succesvol All Star Weekend Basketball Club Lieshout

Afgelopen weekend organiseerde Basketball Club Lieshout het All Star Weekend. Een evenement voor leden, fans en vrienden van de club, met als hoogtepunt All Star wedstrijden waarin door leden gekozen

 
 
 
Lieshoutse basketballers Onder 22 kampioen

Afgelopen week speelde Dames 1 en tweeluik tegen Oirschot. Het speelde donderdagavond thuis en won met 74-43. Op zondag ging het naar Oirschot en opnieuw werd overtuigend gewonnen. Nu met 48-84. Daarm

 
 
 

Opmerkingen


Sporthal de Klumper

Papenhoef 2
5737 BS Lieshout
info@bclieshout.nl

  • Facebook Clean
  • BCLieshout Instagram
  • BCLieshout TikTok

© 2024 - BC Lieshout 

bottom of page